Nábor

Tréninky jsou pro nové členy po dobu tří měsíců zdarma, během kterých si můžete naše cvičení vyzkoušet a poté se rozhodnout zda se stanete stálými členy oddílu. Pro stálé členy je k dispozici zdarma i posilovna sportovního klubu. Roční oddílové příspěvky jsou stanoveny na 2.000 kč / rok.

AIKIDO je vhodné pro ženy i muže od 15 let a dále bez omezení věku. (v oddíle jsou zastoupeny všechny věkové kategorie od 15-let, nejstarší, stále aktivně a pravidelně cvičící oslavil 65-té narozeniny) Již mnoho našich členů začínalo, a stále pokračuje s Aikido, i po padesátém roce věku. Věk není opravdu žádný problém, začít se dá kdykoli.

Cvičení pro děti v současné době nerealizujeme. K dispozici je však dětský oddíl JUDO se kterým spolupracujeme.

Na cvičení si přineste nějaké volné sportovní oblečení bez knoflíků a zipů. Kimono není pro začátek nutné.

Cvičení probíhá pro začátečníky i pokročilé vždy společně. A protože Aikido je především zábava, je docházka dobrovolná bez nutnosti omluv za pozdní příchody, nebo odchody z cvičení, třeba jen proto, že prostě nestíháte v práci či ve škole, nebo nemáte zrovna náladu. Je možné klidně jen tak přijít a na lavičce třeba jen koukat, nebo prohodit pár přátelských slov s kamarády na tatami.